Instruktorzy

Trenerzy Pięterkowych grup szkoleniowych

Kamila Dembecka - Sobierajewicz

Jest z Pięterkiem od początku, a sukcesów jej podopiecznych nie da się zliczyć. Od lat udziela się w Wielkopolskim i Polskim środowisku szachowym. Wieloletnia Wiceprezes WZSzach, Przewodnicząca Komisji Młodzieżowej PZSzach w latach 1996–1998, członek Kolegium Trenerów PZSzach, wieloletni trener-koordynator Wielkopolskiej Kadry Młodzików i Juniorów oraz sędzia klasy państwowej.

Dominika Stochniałek

Reprezentowała Pięterko od dziecka, wielokrotnie stając na podium rozmaitych turniejów. Od 2015 roku prowadzi zajęcia indywidualne, a od 2018 szkoli kolejnych Pięterkowiczów na zajęciach grupowych. Kilkukrotna finalistka Mistrzostw Polski Juniorów, sędzia I klasy, prezes klubu od 2020 roku. Najbardziej ceni końcówki i precyzyjną defensywę.

Daniel Piotrowski

Z Pięterkiem związał się w 2021 roku, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem z podopiecznymi w klubie. Pochodzi ze Szczecina, gdzie wielokrotnie stawał na podium najważniejszych imprez w województwie. Jest bardzo wyrozumiały i ma indywidualne podejście do każdego ucznia. Największy nacisk stawia na zrozumienie pozycji i aktywną grę.

Katarzyna Sobierajewicz

Pracuje z najmłodszymi adeptami królewskiej gry odkąd skończyła 16 lat. To na jej zajęciach dzieci stawiają pierwsze kroki w głąb szachowej krainy. Od lat z sukcesami buduje fundamenty do dalszego rozwoju przyszłych szachistów, zarażając pasją kolejne pokolenia. Zawsze pełna energii prowadzi grupy przedszkolne i wczesnoszkolne.

Kontakt indywidualny z trenerami

Dominika Stochniałek

Daniel Piotrowski

Maja Andrzejewska

Współprace