II Liga Juniorów zakończona – dziękujemy sponsorom!

W dniach 14-22.06 w Sypniwie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga, w których dzięki uprzejmości sponsorów zagrał pierwszy zespół Pięterka.
Nasi zawodnicy pod opieką trenera Michała Pałasza uzyskali 50% punktów meczowych i uplasowali się na 15 miejscu, dzięki czemu utrzymali się na tym szczeblu rozgrywek. Indywidualnie najlepiej zaprezentował się Michał Nawrocki, który zdobył 5,5 punktu z 7 partii i podniósł swój ranking FIDE o prawie 70 oczek.
W trakcie trwania mistrzostw odbyły się także imprezy towarzyszące. Po niezbyt udanym występie w turnieju kręgli w przedostatni dzień zmagań w turnieju strzałów na bramkę zwyciężył Pięterkowicz, Bartosz Nowicki. W finale znalazł się także Borys Kurczewski. W turnieju blitza najlepiej z naszych reprezenantów zagrał Michał Nawrocki, który zajął 16 miejsce spośród 77 uczestników.